Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Если вы не понимаете в каком разделе оставить свой вопрос, то обратите внимание на этот раздел!
Правила форуму
Вы находитесь в разделе форума для новичков. Если вы не уверены к какому разделу относится ваш вопрос, то этот раздел именно для вас!

Есть и правила, вот основные:
1. Запрещено создавать темы с названиями: "Помогите", "Подскажите", "Кодировка" и т.д..., т.е. по которым не понятно о чём будет речь в самой теме! Давайте более полные названия!
2. Запрещено в теме, не касающейся вашего вопроса, задавать свой вопрос, пытаясь собственно сменить тему! Для этого нужно создать новую тему, или отписаться там, где речь именно о вашей проблеме!
Аватар користувача
Шурик81
Новичок
Повідомлень: 19
З нами з: 18 січня 2014, 09:47
Мой ресивер: Sat-Integral 1311 COMBO
Мои спутники: 4w, 4.8e, 9е, 13e, 55e, 75е, 85.2e, 90e
Откуда: Карловка
Подякували: 9 разів

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення Шурик81 »

serbaurij5 писав: 18 грудня 2017, 21:57 Ну а зараз на sat-integral показує?Ви не відповіли про перешкоди попереду.
Та про перешкоди попереду якоїсь другої антени, іншого жителя будинку, важко зараз сказати, бо антени заходяться на криші багатоповерхівки, і просто з землі їх немає можливості роздивитися. А коли зовсім перестає працювати котрийсь з супутників, то запрошую майстра. який і робить відповідні налаштвання на криші, оскільки прибора для налаштування у мене немає, а удома нікому посидіти і послідкувати за рівнем сигналу на самому ресивері. Тому точно сказати про перешкоду спереду не можу, так як розташування антен, розташованих поблизу моєї, не бачив, оскільки у заміні головок і налаштуванні антен безпосередньо на криші будинку участі не беру, а лише слідкую за рівнем сигналу вже біля ресивера та телевізора. Дерев і будинків попереду, які могли б складати перешкоду сигналу, немає точно, будинок п*ятиповерховий. Зараз на Сат інтегралі на Ямалі на частоті 11385 якість сигналу 74%, на частоті 11265 якість 76%, а на амосі сигнал на частоті 11175 71-72%, на частоті 11140 сигнал 66-69%, на частоті 11410% сигнал 80-82% іноді падає ривком до 69%, але картинка і звук залишаються нормальними, без недоліків, і на частоті 12348 якість сигналу 77 %. Про якість на інших ресиверах про які я ставив запитання щодо їх відмови працювати по вечорах, напишу завтра.

Аватар користувача
serbaurij5
Профессионал
Повідомлень: 424
З нами з: 15 лютого 2017, 16:31
Мой ресивер: Gi S8120, Gi 1126, U2C B6 Full HD
Мои спутники: 4w, 5e, 13e, 55e, 75°, 85,2°, 90°, Thor 0.8°
Дякував (ла): 209 разів
Подякували: 421 раз

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення serbaurij5 »

Шурик81 писав: 18 грудня 2017, 22:30
serbaurij5 писав: 18 грудня 2017, 21:57 Ну а зараз на sat-integral показує?Ви не відповіли про перешкоди попереду.
Та про перешкоди важко зараз сказати, бо антени заходяться на криші багатоповерхівки, і просто з землі їх немає можливості роздивитися. А коли зовсім перестає працювати котрийсь з супутників, то запрошую майстра. який і робить відповідні налаштвання на криші, оскільки прибора налаштувальника у мене немає, а удома нікому посидіти і послідкувати за рівнем сигналу на самому ресивері. Тому точно сказати про перешкоду спереду не можу, так як розташування антен, розташованих поблизу моєї, не бачив, оскільки участі у заміні головок і налаштуванні антен на криші будинку участі не беру, а лише слідкую за рівнем сигналу вже біля ресивера та телевізора. Дерев і будинків попереду, які могли б складати перешкоду сигналу, немає точно. Зараз на Сат інтегралі на Ямалі на частоті 11385 якість сигналу 74 відсотки, на частоті 11265 якість 76, а на амосі сигнал на частоті 11175 71-72%, на частоті 11140 сигнал 66-69%, на частоті 11410% сигнал 80-82% іноді падає ривком до 69%, але картинка і звук залишаються нормальними, без недоліків, і на частоті 12348 якість сигналу 77 %. Про якість на інших ресиверах про які я ставив запитання щодо їх відмови працювати по вечорах, напишу завтра.
Даааа, задали ви загадку. А навіщо вам стільки тюнерів?У мене таке бувало подібне, коли приносили прошивати інші тюнера.І пару частот не було сигналу.У мене головки на два вихода-ніс у другу кімнату, там все працювало.Причиною було неправильне зачищання кабелю біля головок.Наблюдалось таке років 10, на моєму показувало,я нічого не чіпав-лінувався.Але одного разу поліз та переробив-проблеми зникли.Просто тоді установщики схалтурили, або не знали як потрібно.Може і увас таке само, на одному працює, а на інших не хоче.Можливо все перезачистити по новому, та замінити кабеля якщо вже старі.А ні, то замінити тюнера, може бути несовместимость.
Любите друг друга, и все будет хорошо!
Аватар користувача
Шурик81
Новичок
Повідомлень: 19
З нами з: 18 січня 2014, 09:47
Мой ресивер: Sat-Integral 1311 COMBO
Мои спутники: 4w, 4.8e, 9е, 13e, 55e, 75е, 85.2e, 90e
Откуда: Карловка
Подякували: 9 разів

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення Шурик81 »

serbaurij5 писав: 18 грудня 2017, 22:53
Шурик81 писав: 18 грудня 2017, 22:30
serbaurij5 писав: 18 грудня 2017, 21:57 Ну а зараз на sat-integral показує?Ви не відповіли про перешкоди попереду.
Та про перешкоди важко зараз сказати, бо антени заходяться на криші багатоповерхівки, і просто з землі їх немає можливості роздивитися. А коли зовсім перестає працювати котрийсь з супутників, то запрошую майстра. який і робить відповідні налаштвання на криші, оскільки прибора налаштувальника у мене немає, а удома нікому посидіти і послідкувати за рівнем сигналу на самому ресивері. Тому точно сказати про перешкоду спереду не можу, так як розташування антен, розташованих поблизу моєї, не бачив, оскільки участі у заміні головок і налаштуванні антен на криші будинку участі не беру, а лише слідкую за рівнем сигналу вже біля ресивера та телевізора. Дерев і будинків попереду, які могли б складати перешкоду сигналу, немає точно. Зараз на Сат інтегралі на Ямалі на частоті 11385 якість сигналу 74 відсотки, на частоті 11265 якість 76, а на амосі сигнал на частоті 11175 71-72%, на частоті 11140 сигнал 66-69%, на частоті 11410% сигнал 80-82% іноді падає ривком до 69%, але картинка і звук залишаються нормальними, без недоліків, і на частоті 12348 якість сигналу 77 %. Про якість на інших ресиверах про які я ставив запитання щодо їх відмови працювати по вечорах, напишу завтра.
Даааа, задали ви загадку. А навіщо вам стільки тюнерів?У мене таке бувало подібне, коли приносили прошивати інші тюнера.І пару частот не було сигналу.У мене головки на два вихода-ніс у другу кімнату, там все працювало.Причиною було неправильне зачищання кабелю біля головок.Наблюдалось таке років 10, на моєму показувало,я нічого не чіпав-лінувався.Але одного разу поліз та переробив-проблеми зникли.Просто тоді установщики схалтурили, або не знали як потрібно.Може і увас таке само, на одному працює, а на інших не хоче.Можливо все перезачистити по новому, та замінити кабеля якщо вже старі.А ні, то замінити тюнера, може бути несовместимость.
Та я також думаю, що причина в цьому кабелі, що прокладений до квартири, оскільки йому вже більше 15 років, після встановлення першої антени. А при налаштуванні 9 градуса для перегляду каналів екстра тв, я звертав увагу майстра на те, що на 13 градусі на частоті 12597 сильно упав рівень сигналу і переглядати його стало можливо лише за ясної і безхмарної погоди, і то не на всіх тюнерах. Але після заміру сигналу біля самого конвертера його прибор показав якість сигналу на цій частоті 81%-84%. Тому вже ця подія наштовхнула мене на думку, що щось не те проходить саме з кабелем або ж портом дайсіка, оскільки сигнал з цієї частоти губиться десь саме там. А тепер от і з інших супутників частоти почали себе проявляти. Тому вже найближчими днями проведемо з майстром перевірку всього обладнання і прокладання ново кабелю до квартири, та замір рівня сигналу на усіх 8 конвертерах на троьх антенах, а можливо також і заміну дайсіка зробимо. А з приводу кількості тюнерів, то самі бачите які бувають ситуації, що коли один тюнер не хоче працювати чи повністю злітає прошивка і тюнер потребує нового перепрошиваня, то підключаю інший тюнер для перегляду каналів, а на тому, що не працює проводжу перепрошивання чи якісь інші налаштування, задля його повернення до нормальної роботи. А іноді це займає час,а тому для підстраховки є інші тюнери в запасі, готові вже до роботи.
Аватар користувача
serbaurij5
Профессионал
Повідомлень: 424
З нами з: 15 лютого 2017, 16:31
Мой ресивер: Gi S8120, Gi 1126, U2C B6 Full HD
Мои спутники: 4w, 5e, 13e, 55e, 75°, 85,2°, 90°, Thor 0.8°
Дякував (ла): 209 разів
Подякували: 421 раз

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення serbaurij5 »

Головне, не поскупитись, та купити якісного, хай і дорогого кабеля.Щоб опльотка екрана була 90% а не 10%, морозостійкий.І головне заміни кабельки від головок до дісека також.І бажано не ставити того кабеля якого принесе майстер, бо він може бути дешевий і невідомоі якості.Полазьте поінету почитайте інфу.Чекаємо отчьот про причину.
Любите друг друга, и все будет хорошо!
Аватар користувача
krasnolud
Интересующийся
Повідомлень: 5
З нами з: 25 червня 2015, 09:57
Мой ресивер: skyprime hd
Мои спутники: 4w 13e 75e 85e
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення krasnolud »

GribVitalik писав: 18 грудня 2017, 22:11
krasnolud писав: 18 грудня 2017, 00:45 подскажите пожалуйста как ввести буквы в бисс ключи спутникового ресивера телевизора тошиба с пульта.эмулятор есть цифры вводятся.а
как буквы непонятно
Пожалуйста укажите модель TOSHIBA в студию !
40L366
Аватар користувача
nickolyababa
Интересующийся
Повідомлень: 7
З нами з: 20 серпня 2017, 19:24
Мой ресивер: openbox s2 hd
Дякував (ла): 215 разів
Подякували: 2 рази

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення nickolyababa »

Как на openbox s2hd с по.139 прописать спутник экспресс ам22-80е'.В списке спутников,у меня его нет
Аватар користувача
serbaurij5
Профессионал
Повідомлень: 424
З нами з: 15 лютого 2017, 16:31
Мой ресивер: Gi S8120, Gi 1126, U2C B6 Full HD
Мои спутники: 4w, 5e, 13e, 55e, 75°, 85,2°, 90°, Thor 0.8°
Дякував (ла): 209 разів
Подякували: 421 раз

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення serbaurij5 »

nickolyababa писав: 19 грудня 2017, 17:31 Как на openbox s2hd с по.139 прописать спутник экспресс ам22-80е'.В списке спутников,у меня его нет
Можна взяти любий вільний супутник, видалити частоти, добавити із цього, налаштувати дісек і просканувати.Але навіщо він, коли там все тимчасово, пока не поправлять основний супутник.
Любите друг друга, и все будет хорошо!
Аватар користувача
64Анатоль
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3032
З нами з: 23 січня 2013, 23:01
Мой ресивер: Openbox S3 mini II, S-Inegral 12хх
Мои спутники: Мотоподвес + 3 стационарные антенны.
Откуда: Марганец. Днепропетровская обл.
Дякував (ла): 10321 раз
Подякували: 6280 разів

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення 64Анатоль »

serbaurij5 писав: 19 грудня 2017, 10:17 Щоб опльотка екрана була 90% а не 10%, морозостійкий.
Если не секрет, где вы видели в описании характеристик производителей кабеля слово " морозоустойчивый".Обычно в описании "для прокладки внутри помещений и на улице".
Я бы больше сказал, кабель портится больше не из за мороза, а из за солнечного ультрафиолета ЛЕТОМ. Когда кабель печется на открытом солнце лежа на рубероиде на крышах. Вот тут и рассыпается наружная изоляция. Потом затекает водичка и бежит по кабелю прямо в ресиверы. Кабель который в тени, на любых морозах, стоит без проблем. Извините но это моё субъективное многолетнее наблюдение.
По поводу наполнения оплетки, тут играет роль на какое расстояние вы прокладываете кабель. Если кабель снижения 40-50 метров, тогда конечно нужен 90%. А если 10-20м. тут хватит и 60% с головой.
Забыл марку кабеля которым пользовался пару раз, так с ним приятно было работать на морозе. Оставался более мягким и податливым.
Сам применяю и предпочитаю фирму FinMark F690BV или FinMark F660BV, соответственно 90% и 60%.
С удовольствием послушаю другие мнения. Может я по старинке работаю. Подскажите кто какими пользуется, буду признателен...:a_g_a:
Аватар користувача
mba
Эксперт
Повідомлень: 936
З нами з: 04 лютого 2012, 18:23
Мой ресивер: GI 8120
Мои спутники: Все русскоязычные.
Откуда: ДОНЕЦКАЯ НАРОДНАЯ РЕСПУБЛИКА.
Дякував (ла): 1108 разів
Подякували: 838 разів

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення mba »

FinMark F690BV CU.-отличный кабель, медная жила, биметал оболочка.(у меня такой).
Раньше продавался по 305м.
FinMark F690BV-биметал жила, биметал оболочка. за неимением лучшего приходиться брать такой и только черный.
Любой 30% с медной жилой и оболочкой-будет лучше чем90% метал.
Дешевые кабеля с биметалом, делают из отходов пластиковых бутылок и метал. банок.
Аватар користувача
64Анатоль
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3032
З нами з: 23 січня 2013, 23:01
Мой ресивер: Openbox S3 mini II, S-Inegral 12хх
Мои спутники: Мотоподвес + 3 стационарные антенны.
Откуда: Марганец. Днепропетровская обл.
Дякував (ла): 10321 раз
Подякували: 6280 разів

Re: Нужна помощь(настройка,обслуживание,ремонт)

Повідомлення 64Анатоль »

mba писав: 19 грудня 2017, 23:07 FinMark F690BV CU.-отличный кабель, медная жила, биметал оболочка.(у меня такой).
Раньше продавался по 305м.
FinMark F690BV-биметал жила, биметал оболочка. за неимением лучшего приходиться брать такой и только черный.
Любой 30% с медной жилой и оболочкой-будет лучше чем90% метал.
Дешевые кабеля с биметалом, делают из отходов пластиковых бутылок и метал. банок.
Тут я с вами полностью :a_g_a: .
Мне интересно какие марки кабеля могут так долго служить как совковые. Им уже по 30-40 лет, а снаружи ни одной трещинки... И на морозе и в жару, лежат себе спокойненько. :)
Відповісти

Повернутись до “Вопросы новичков о спутниковом телевидении”