Новости операторов мобильной связи

Вопросы и обсуждение провайдеров домашнего интернета, спутникового интернета, tooway, мобильных операторов, 3G, 4G, CDMA и тому подобное...
Аватара пользователя
rost1983
V.I.P.
Сообщения: 1311
Зарегистрирован: 07 мар 2016, 18:03
Мой ресивер: Sat-Integral 1311 HD COMBO
Мои спутники: 4W, 5E, 13E, 55Е
Откуда: Днепр.обл.Новомосковск
Благодарил (а): 2160 раз
Поблагодарили: 3003 раза

Re: Новости операторов мобильной связи

Сообщение rost1983 »

Київстар пропонує нову можливість заощадити.

Національний мобільний оператор Київстар з початку війни дбає, щоб абоненти не тільки залишатись на зв’язку, а й мали можливість заощаджувати кошти. Тому у популярному тарифі передплати Твій СТАРТ відсьогодні починає діяти опція Без Гігабайтів, завдяки якій можна відключити інтернет в пакеті.

Після цього вартість тарифу зменшиться зі 135 грн до 100 грн/4 тижні, і в абонентів залишаться всі інші послуги:

безлім для дзвінків у мережі Київстар;
100 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі в Україні та на деякі закордонні напрямки: у Польщі, Італії, Німеччині, Чехії та в інших країнах;
100 Мб* мобільного інтернету у вигляді бонусу, на випадок оновлення програм у смартфоні.
Твій СТАРТ з опцією Без Гігагабійтів також підтримує послугу Роумінг як вдома, а отже вхідними та вихідними дзвінками у роумінгу можна користуватися тільки оплативши вартість тарифу.

Без Гігабайтів чудово підійде клієнтам, хто не використовує мобільний інтернет на смартфоні або користується кнопковим телефоном. Підключити цю опцію можуть абоненти, які вже мають тариф Твій СТАРТ та ті, хто тільки планує його підключити. Для цього треба зателефонувати на номер 477 або ввести код *928*1#.

Аватара пользователя
rost1983
V.I.P.
Сообщения: 1311
Зарегистрирован: 07 мар 2016, 18:03
Мой ресивер: Sat-Integral 1311 HD COMBO
Мои спутники: 4W, 5E, 13E, 55Е
Откуда: Днепр.обл.Новомосковск
Благодарил (а): 2160 раз
Поблагодарили: 3003 раза

Re: Новости операторов мобильной связи

Сообщение rost1983 »

Київстар готується до завершального етапу масштабного проєкту з оновлення IT-систем

Завершальний етап масштабного оновлення IT-систем та їхнього налаштування відбудеться в період з 30 вересня по 5 жовтня. В цей час у абонентів Київстар усіх форм обслуговування (передплати, контракту та корпоративних клієнтів) працюватимуть всі основні послуги зв’язку: мобільний та Домашній/Персональний інтернет; дзвінки в мережі, а також на номери інших операторів і на популярні напрямки за кордоном; послуги у роумінгу в більшості країн світу.

Водночас упродовж 30 вересня та 1-2 жовтня можливі тимчасові обмеження в роботі деяких сервісів (доступ обмежуватиметься поетапно). Серед них – нові заявки на підключення чи відключення додаткових послуг і тарифних планів, перехід на інший тариф, перенесення номеру в мережу іншого оператора - MNP (з 22:00 29 вересня), перевірка або поповнення рахунку тощо. Зокрема, поповнення рахунку без обмежень працюватиме до 22:00 30 вересня. Проте абонентам та корпоративним клієнтам Київстар рекомендовано заздалегідь подбати про поповнення рахунків, щоб це не співпадало з датами оновлення IT-систем. . Важливо: для розрахунків у безготівковий спосіб корпоративним клієнтам варто здійснити оплату до 28 вересня або вже після 5 жовтня. Клієнти передплати та контракту можуть поповнювати свій рахунок у будь-якій формі до 22.00 30 вересня.

Більшість із сервісів, користування якими може бути тимчасово обмеженим, знову будуть повноцінно доступними з 3 жовтня, а деякі – по завершенню робіт. Зокрема послуга перенесення номеру в мережу іншого оператора (MNP) працюватиме з 6 жовтня.
Аватара пользователя
rost1983
V.I.P.
Сообщения: 1311
Зарегистрирован: 07 мар 2016, 18:03
Мой ресивер: Sat-Integral 1311 HD COMBO
Мои спутники: 4W, 5E, 13E, 55Е
Откуда: Днепр.обл.Новомосковск
Благодарил (а): 2160 раз
Поблагодарили: 3003 раза

Re: Новости операторов мобильной связи

Сообщение rost1983 »

Про пакет послуг на день та додаткові пакети хвилин після використання основного обсягу в тарифах передплати від Київстар

Не встигли оплатити послуги за основним тарифним планом? Не біда! Продовжуйте дзвонити та користуватися інтернетом із денним пакетом послуг. Раніше безлімітні дзвінки у мережі Київстар та 100 Мб інтернету коштували 10 гривень/день. Але в наш час, 100 Мб на день – замало. Тому з 12 грудня в денному пакеті абоненти передплати отримуватимуть необмежені дзвінки всередині мережі та безлімітний інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с (що достатньо для пошуку інформації онлайн та месенджерів) за 20 гривень/день*.

Такі умови вже діють у тарифах передплати LOVE UA, а тепер діятимуть й для інших абонентів передплаченого зв’язку, якщо вони не встигли оплатити свій основний тариф, але продовжують користуватися послугами. Якщо ж коштів недостатньо для сплати денного пакета послуг, безлімітні дзвінки в мережі продовжать діяти за 5 гривень/день. Коли і цих коштів на рахунку немає, тарифікація складатиме 0,5 гривень/хвилина.

Також із 14 грудня для тарифів Онлайн без меж і ТВІЙ Старт зміниться вартість пакета хвилин на інші мережі, який надається понад основний у тарифному плані. Пакет хвилини на інші мобільні мережі, а в частині тарифів на інші мобільні, стаціонарні та CDMA-номери коштуватиме 5 грн/пакет 3 хв. Він нараховується лише тоді, коли абонент використав всі хвилини у своєму тарифі, але продовжує користуватися дзвінками. Для інших архівних тарифів** передплати вартість пакетів зміниться таким же чином з 28 грудня.

Вартість послуги «Заплати за мене», яка дозволяє телефонувати за рахунок абонента, якого набирають — з 12 грудня складатиме 5 грн.

Всі ціни вказані із урахуванням податків та зборів.

*У тарифах, де денний пакет послуг передбачає ще й 10 хв на номери інших мобільних операторів, новий пакет також буде передбачати 10 хв на інші мережі.

**Інших архівних тарифів передплати, за винятком SIM для пристроїв, SMART SIM, Професіонал, Світ на зв'язку, Київстар Все Разом 4G та Київстар Домашній 4G.
Ответить

Вернуться в «Интернет, провайдеры интернета, мобильные операторы»